CSM1-A1B2C3-70-14.7456D20
零件编号:
CSM1-A1B2C3-70-14.7456D20
描述:
CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF SMD
包装:
Tape & Reel (TR)
  • 包装/箱
    HC-49S
  • 负载电容
    20pF
  • 尺寸/尺寸
    0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 类型
    MHz Crystal
  • 工作温度
    -10°C ~ 70°C
  • 频率稳定性
    ±50ppm
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Operating Mode
    Fundamental
  • 坐姿高度(最大)
    0.169" (4.30mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    70 Ohms
  • Frequency
    14.7456 MHz