CSM1Z-A0B2C3-80-11.0592D18
零件编号:
CSM1Z-A0B2C3-80-11.0592D18
描述:
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
  • 负载电容
    18pF
  • 尺寸/尺寸
    0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
  • 工作温度
    -10°C ~ 60°C
  • 频率稳定性
    ±50ppm
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • 坐姿高度(最大)
    0.169" (4.30mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80 Ohms
  • Frequency
    11.0592 MHz