CU01311R2BAT2A
零件编号:
CU01311R2BAT2A
描述:
CAP CER 1.2PF 25V C0G/NP0 0201
  • 宽容
    ±0.1pF
  • 额定电压
    25V
  • 尺寸/尺寸
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • 厚度(最大)
    0.013" (0.33mm)
  • Capacitance
    1.2 pF