CX532Z-A2B3C5-70-33.0D18
零件编号:
CX532Z-A2B3C5-70-33.0D18
描述:
CRYSTAL 33.0000MHZ 18PF SMD
包装:
Tape & Reel (TR)
  • 包装/箱
    2-SMD, No Lead
  • 负载电容
    18pF
  • 尺寸/尺寸
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 类型
    MHz Crystal
  • 工作温度
    -40°C ~ 85°C
  • 频率稳定性
    ±30ppm
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Operating Mode
    Fundamental
  • 坐姿高度(最大)
    0.059" (1.50mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50 Ohms
  • Frequency
    33 MHz