CX635A-A5B2C3-40-18.432D13
零件编号:
CX635A-A5B2C3-40-18.432D13
描述:
CRYSTAL 18.4320MHZ 13PF SMD
包装:
Tape & Reel (TR)
  • 包装/箱
    4-SMD, No Lead
  • 负载电容
    13pF
  • 尺寸/尺寸
    0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 类型
    MHz Crystal
  • 工作温度
    -20°C ~ 70°C
  • 频率稳定性
    ±50ppm
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Operating Mode
    Fundamental
  • 坐姿高度(最大)
    0.043" (1.10mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40 Ohms
  • Frequency
    18.432 MHz