FX8-100P-SV1(92)
零件编号:
FX8-100P-SV1(92)
产品分类:
描述:
CONN HDR 100POS SMD GOLD
包装:
Tape & Reel (TR)
规格
  • 特征
    Board Guide
  • 连接器类型
    Header, Outer Shroud Contacts
  • 接触完成
    Gold
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 职位数量
    100
  • 沥青
    0.024" (0.60mm)
  • Height Above Board
    0.152" (3.85mm)
  • Mated Stacking Heights
    4mm