M80-4652005
零件编号:
M80-4652005
产品分类:
制造商:
描述:
CONN RCPT 20POS CRIMP 22AWG GOLD
包装:
Bulk
价格
1
规格
  • 特征
    Jackscrews, Polarizing Key, Potting Wall
  • 连接器类型
    Receptacle
  • 接触完成
    Gold
  • 颜色
    Black
  • 安装类型
    Free Hanging (In-Line)
  • 线规
    22 AWG
  • 职位数量
    20
  • 沥青
    0.079" (2.00mm)
  • Contact Type
    Female Socket
  • Fastening Type
    Screw Lock
  • Row Spacing
    0.079" (2.00mm)