MF-LR900/20-0
零件编号:
MF-LR900/20-0
产品分类:
描述:
PTC RESET FUSE 20V 9A STRAP
包装:
Bulk
价格
1
规格
  • 包装/箱
    Strap
  • 尺寸/尺寸
    1.831" L x 0.323" W (46.50mm x 8.20mm)
  • 安装类型
    User Defined
  • 类型
    Polymeric
  • 工作温度
    -40°C ~ 85°C
  • Approval Agency
    cURus, TUV
  • Current - Hold (Ih) (Max)
    9 A
  • Current - Trip (It)
    16.7 A
  • Voltage - Max
    20V
  • 厚度(最大)
    0.051" (1.30mm)
  • Current - Max
    100 A
  • Time to Trip
    5 s
  • Resistance - Initial (Ri) (Min)
    6 mOhms
  • Resistance - Post Trip (R1) (Max)
    14 mOhms