MF-SVS175-0
零件编号:
MF-SVS175-0
产品分类:
描述:
PTC RESET FUSE 10V 1.75A STRAP
价格
1
规格
  • 包装/箱
    Strap
  • 尺寸/尺寸
    0.669" L x 0.205" W (17.00mm x 5.20mm)
  • 安装类型
    User Defined
  • 类型
    Polymeric
  • 工作温度
    -40°C ~ 85°C
  • Approval Agency
    cURus, TUV
  • Current - Hold (Ih) (Max)
    1.75 A
  • Current - Trip (It)
    4.2 A
  • Voltage - Max
    10V
  • 厚度(最大)
    0.035" (0.90mm)
  • Current - Max
    100 A
  • Time to Trip
    5 s
  • Resistance - Initial (Ri) (Min)
    17 mOhms
  • Resistance - Post Trip (R1) (Max)
    63 mOhms