MF-VS175N-0
零件编号:
MF-VS175N-0
产品分类:
描述:
PTC RESET FUSE 12V 1.75A STRAP
价格
1
规格
  • 包装/箱
    Strap
  • 安装类型
    User Defined
  • 类型
    Polymeric
  • 工作温度
    -40°C ~ 85°C
  • Approval Agency
    cURus, TUV
  • Current - Hold (Ih) (Max)
    1.75 A
  • Current - Trip (It)
    3.5 A
  • Voltage - Max
    12V
  • Current - Max
    100 A
  • Time to Trip
    3 s
  • Resistance - Initial (Ri) (Min)
    29 mOhms
  • Resistance - Post Trip (R1) (Max)
    102 mOhms