PM75CL1A120
零件编号:
PM75CL1A120
产品分类:
制造商:
描述:
MOD IPM 6-PAC L1 75A 1200V
价格
1
规格
  • 包装/箱
    Power Module
  • 安装类型
    Chassis Mount
  • 类型
    IGBT
  • 配置
    3 Phase
  • Voltage - Isolation
    2500Vrms
  • Current
    75 A
  • 电压
    1.2 kV