SMOV25S251MP
零件编号:
SMOV25S251MP
产品分类:
描述:
VARISTOR 390V 20KA BOX 5 LEAD
  • 工作温度
    -45°C ~ 75°C (TA)
  • Energy
    330J
  • Varistor Voltage (Max)
    429 V
  • Varistor Voltage (Min)
    351 V
  • Varistor Voltage (Typ)
    390 V
  • Maximum AC Volts
    250 V
  • Maximum DC Volts
    320 V
  • 电容@频率
    1400 pF @ 1 MHz