SMOV25S421MP
零件编号:
SMOV25S421MP
产品分类:
描述:
VARISTOR 680V 20KA BOX 5 LEAD
  • 工作温度
    -45°C ~ 75°C (TA)
  • Energy
    460J
  • Varistor Voltage (Max)
    748 V
  • Varistor Voltage (Min)
    612 V
  • Varistor Voltage (Typ)
    680 V
  • Maximum AC Volts
    420 V
  • Maximum DC Volts
    560 V
  • 电容@频率
    820 pF @ 1 MHz