SMOV34S181MP
零件编号:
SMOV34S181MP
产品分类:
描述:
VARISTOR 284V 40KA BOX 5 LEAD
价格
1
规格
  • 特征
    Thermally Protected
  • 包装/箱
    Box, 5 Lead
  • 安装类型
    Through Hole
  • 电流 - 浪涌
    40 kA
  • 工作温度
    -45°C ~ 75°C (TA)
  • Energy
    400J
  • Number of Circuits
    1
  • Varistor Voltage (Max)
    312 V
  • Varistor Voltage (Min)
    256 V
  • Varistor Voltage (Typ)
    284 V
  • Maximum AC Volts
    180 V
  • Maximum DC Volts
    240 V
  • 电容@频率
    6800 pF @ 1 MHz