SMOV34S511MP
零件编号:
SMOV34S511MP
产品分类:
描述:
VARISTOR 820V 40KA BOX 5 LEAD
  • 工作温度
    -45°C ~ 75°C (TA)
  • Energy
    960J
  • Varistor Voltage (Max)
    902 V
  • Varistor Voltage (Min)
    738 V
  • Varistor Voltage (Typ)
    820 V
  • Maximum AC Volts
    510 V
  • Maximum DC Volts
    675 V
  • 电容@频率
    2500 pF @ 1 MHz