SMOV34S751MP
零件编号:
SMOV34S751MP
产品分类:
描述:
VARISTOR 1.2KV 40KA BOX 5 LEAD
  • 工作温度
    -45°C ~ 75°C (TA)
  • Energy
    1200J
  • Varistor Voltage (Max)
    1.32 kV
  • Varistor Voltage (Min)
    1.08 kV
  • Varistor Voltage (Typ)
    1.2 kV
  • Maximum AC Volts
    750 V
  • Maximum DC Volts
    970 V
  • 电容@频率
    1800 pF @ 1 MHz