STGIPL35K120L1
零件编号:
STGIPL35K120L1
产品分类:
描述:
POWER DRIVER IGBT 1200V SDIP-18L
包装:
Tube
价格
1
规格
  • 包装/箱
    18-PowerDIP Module (1.087", 27.60mm)
  • 安装类型
    Through Hole
  • 类型
    IGBT
  • 配置
    1 Phase
  • Voltage - Isolation
    2500Vrms
  • Current
    35 A
  • 电压
    1.2 kV