T491A155K010AT
零件编号:
T491A155K010AT
描述:
CAP TANT 1.5UF 10% 10V 1206
  • 宽容
    ±10%
  • 尺寸/尺寸
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    8Ohm
  • Lifetime @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • 坐姿高度(最大)
    0.071" (1.80mm)
  • Capacitance
    1.5 µF
  • Voltage - Rated
    10 V