T491A685M010AT
零件编号:
T491A685M010AT
描述:
CAP TANT 6.8UF 20% 10V 1206
  • 宽容
    ±20%
  • 包装/箱
    1206 (3216 Metric)
  • 尺寸/尺寸
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    4Ohm
  • Lifetime @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • 制造商尺寸代码
    A
  • 坐姿高度(最大)
    0.071" (1.80mm)
  • Capacitance
    6.8 µF
  • Voltage - Rated
    10 V