T491D336K016AH
零件编号:
T491D336K016AH
描述:
CAP TANT 33UF 10% 16V 2917
包装:
Tape & Reel (TR)
ROHS状态:
None
  • 宽容
    ±10%
  • 尺寸/尺寸
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    800mOhm
  • Lifetime @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • 坐姿高度(最大)
    0.110" (2.80mm)
  • Capacitance
    33 µF
  • Voltage - Rated
    16 V