T491X157M020AT
零件编号:
T491X157M020AT
描述:
CAP TANT 150UF 20% 20V 2917
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    500mOhm
  • Lifetime @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • 坐姿高度(最大)
    0.169" (4.30mm)
  • Capacitance
    150 µF
  • Voltage - Rated
    20 V