T494A475M020AT
零件编号:
T494A475M020AT
描述:
CAP TANT 4.7UF 20% 20V 1206
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    3Ohm
  • Lifetime @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • 坐姿高度(最大)
    0.071" (1.80mm)
  • Capacitance
    4.7 µF
  • Voltage - Rated
    20 V