T494B226M006AT
零件编号:
T494B226M006AT
描述:
CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1411
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    600mOhm
  • Lifetime @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • 坐姿高度(最大)
    0.083" (2.10mm)
  • Capacitance
    22 µF
  • Voltage - Rated
    6.3 V