T494U106K020AT
零件编号:
T494U106K020AT
描述:
CAP TANT 10UF 10% 20V 2311
  • 宽容
    ±10%
  • 包装/箱
    2311 (6028 Metric)
  • 尺寸/尺寸
    0.236" L x 0.110" W (6.00mm x 2.80mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    800mOhm
  • Lifetime @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • 制造商尺寸代码
    U
  • 坐姿高度(最大)
    0.059" (1.50mm)
  • Capacitance
    10 µF
  • Voltage - Rated
    20 V