T495V107K010ATE100
零件编号:
T495V107K010ATE100
描述:
CAP TANT 100UF 10% 10V 2917
  • 宽容
    ±10%
  • 包装/箱
    2917 (7343 Metric)
  • 尺寸/尺寸
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100mOhm
  • Lifetime @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • 制造商尺寸代码
    V
  • 坐姿高度(最大)
    0.079" (2.00mm)
  • Capacitance
    100 µF
  • Voltage - Rated
    10 V