T496X336K020BH61107505
零件编号:
T496X336K020BH61107505
描述:
CAP TANT 33UF 10% 20V 2917
包装:
Tape & Reel (TR)
ROHS状态:
None
价格
500
规格
  • 宽容
    ±10%
  • 特征
    Fail Safe with Built-in Fuse, High Reliability
  • 包装/箱
    2917 (7343 Metric)
  • 尺寸/尺寸
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • Ratings
    COTS
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    900mOhm
  • Lifetime @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • 制造商尺寸代码
    X
  • 坐姿高度(最大)
    0.157" (4.00mm)
  • 失败率
    B (0.1%)
  • Capacitance
    33 µF
  • Voltage - Rated
    20 V