T520B227M004ATE035
零件编号:
T520B227M004ATE035
描述:
CAP TANT POLY 220UF 4V 1411
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 105°C
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    35mOhm @ 100kHz
  • Lifetime @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • 坐姿高度(最大)
    0.079" (2.00mm)
  • Capacitance
    220 µF
  • Voltage - Rated
    4 V