T520D108M2R5ATE015
零件编号:
T520D108M2R5ATE015
描述:
CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 105°C
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    15mOhm @ 100kHz
  • Lifetime @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • 坐姿高度(最大)
    0.122" (3.10mm)
  • Capacitance
    1000 µF
  • Voltage - Rated
    2.5 V