T530X687M006ATE010
零件编号:
T530X687M006ATE010
描述:
CAP TANT POLY 680UF 6.3V 2917
  • 宽容
    ±20%
  • 尺寸/尺寸
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    10mOhm @ 100kHz
  • Lifetime @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • 坐姿高度(最大)
    0.169" (4.30mm)
  • Capacitance
    680 µF
  • Voltage - Rated
    6.3 V