TISP4115H3BJR-S
零件编号:
TISP4115H3BJR-S
产品分类:
描述:
THYRISTOR 90V 300A DO214AA
价格
1
规格
  • 电容
    120pF
  • 包装/箱
    DO-214AA, SMB
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 元件数量
    1
  • Voltage - Breakover
    115V
  • Voltage - Off State
    90V
  • Voltage - On State
    3 V
  • 供应商设备包
    SMB (DO-214AA)
  • Current - Hold (Ih)
    150 mA
  • Current - Peak Pulse (10/1000µs)
    100 A
  • Current - Peak Pulse (8/20µs)
    300 A