TISP4125L3AJR-S
零件编号:
TISP4125L3AJR-S
产品分类:
描述:
THYRISTOR 100V 100A DO214AC
价格
  • 电容
    48pF
  • 包装/箱
    DO-214AC, SMA
  • Voltage - Breakover
    125V
  • Voltage - Off State
    100V
  • 供应商设备包
    DO-214AC (SMA)
  • Current - Hold (Ih)
    150 mA
  • Current - Peak Pulse (10/1000µs)
    30 A
  • Current - Peak Pulse (8/20µs)
    100 A