TISP4265H3BJR-S
零件编号:
TISP4265H3BJR-S
产品分类:
描述:
THYRISTOR 200V 300A DO214AA
包装:
Tape & Reel (TR)
规格
  • 电容
    62pF
  • 包装/箱
    DO-214AA, SMB
  • Voltage - Breakover
    265V
  • Voltage - Off State
    200V
  • Voltage - On State
    3 V
  • 供应商设备包
    SMB (DO-214AA)
  • Current - Hold (Ih)
    150 mA
  • Current - Peak Pulse (10/1000µs)
    100 A
  • Current - Peak Pulse (8/20µs)
    300 A