TISP4290M3AJR-S
零件编号:
TISP4290M3AJR-S
产品分类:
描述:
THYRISTOR 220V 220A DO214AC
价格
  • 电容
    50pF
  • 包装/箱
    DO-214AC, SMA
  • Voltage - Breakover
    290V
  • Voltage - Off State
    220V
  • Voltage - On State
    3 V
  • 供应商设备包
    DO-214AC (SMA)
  • Current - Hold (Ih)
    150 mA
  • Current - Peak Pulse (10/1000µs)
    50 A
  • Current - Peak Pulse (8/20µs)
    220 A