TISP4350M3BJR-S
零件编号:
TISP4350M3BJR-S
产品分类:
描述:
THYRISTOR 275V 220A DO214AA
包装:
Tape & Reel (TR)
规格
  • 电容
    83pF
  • Voltage - Breakover
    350V
  • Voltage - Off State
    275V
  • Voltage - On State
    3 V
  • Current - Hold (Ih)
    150 mA
  • Current - Peak Pulse (10/1000µs)
    50 A
  • Current - Peak Pulse (8/20µs)
    220 A