TISP4500H3BJR-S
零件编号:
TISP4500H3BJR-S
产品分类:
描述:
THYRISTOR 350V 100A DO214AA
包装:
Tape & Reel (TR)
规格
  • 电容
    62pF
  • Voltage - Breakover
    500V
  • Voltage - Off State
    350V
  • Current - Hold (Ih)
    150 mA
  • Current - Peak Pulse (10/1000µs)
    100 A