TISP4A270H3BJR-S
零件编号:
TISP4A270H3BJR-S
产品分类:
描述:
THYRISTOR 160V 100A DO214AA
价格
  • 电容
    62pF
  • Voltage - Breakover
    270V
  • Voltage - Off State
    160V
  • Current - Hold (Ih)
    600 mA
  • Current - Peak Pulse (10/1000µs)
    100 A