TISP5150H3BJR-S
零件编号:
TISP5150H3BJR-S
产品分类:
描述:
THYRISTOR 120V 300A DO214AA
价格
  • 电容
    170pF
  • 包装/箱
    DO-214AA, SMB
  • Voltage - Breakover
    150V
  • Voltage - Off State
    120V
  • Voltage - On State
    3 V
  • 供应商设备包
    SMB (DO-214AA)
  • Current - Hold (Ih)
    150 mA
  • Current - Peak Pulse (10/1000µs)
    100 A
  • Current - Peak Pulse (8/20µs)
    300 A