TISP7350F3DR-S
零件编号:
TISP7350F3DR-S
产品分类:
描述:
THYRISTOR 275V 175A 8SOIC
价格
1
规格
  • 电容
    39pF
  • 包装/箱
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • 元件数量
    3
  • Voltage - Breakover
    350V
  • Voltage - Off State
    275V
  • Voltage - On State
    5 V
  • Current - Hold (Ih)
    150 mA
  • Current - Peak Pulse (10/1000µs)
    45 A
  • Current - Peak Pulse (8/20µs)
    175 A