WP3-S040VA1-R500
零件编号:
WP3-S040VA1-R500
描述:
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
  • 职位数量
    40
  • 沥青
    0.016" (0.40mm)
  • Height Above Board
    0.039" (1.00mm)
  • Mated Stacking Heights
    1mm