WP7-P020VA1-R500
零件编号:
WP7-P020VA1-R500
产品分类:
制造商:
描述:
CONN PLUG 20POS SMD GOLD
包装:
ROHS状态:
None
价格
1
规格
  • 特征
    Solder Retention
  • 连接器类型
    Plug, Outer Shroud Contacts
  • 接触完成
    Gold
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 职位数量
    20
  • 沥青
    0.016" (0.40mm)
  • Height Above Board
    0.020" (0.50mm)
  • 接触面厚度
    4.00µin (0.100µm)
  • Mated Stacking Heights
    0.7mm